SK / EN

O nás

Avris Consulting je skúsená konzultačno-softvérová spoločnosť

Spoločnosť Avris Consulting úspešne pôsobí v dvoch oblastiach.
V prvej z nich úspešne nastavujeme manažérske systémy, robíme poradenstvo v oblasti operačných štandardov, procesného riadenia a optimalizácie procesov.
V druhej časti firmy vytvárame skvelý softvér pre riadenie vzťahov so zákazníkmi a zákazkový softvér.

Skúsenosti a kreativita

Máme za sebou viac ako 100 úspešných projektov v rôznych oblastiach svojho pôsobenia. S viacerými zákazníkmi spolupracujeme viac ako 10 rokov. Máme radi výzvy, vnímame ich ako príležitosť na zlepšenie a rozvoj našich schopností. Rýchlo sa prispôsobujeme požiadavkám okolia. Do každého nového projektu sa púšťame s nadšením. Základom našej spoločnosti je team odborných konzultantov, ktorí stáli pri budovaní manažérskych systémov (QMS, EMS, ISMS, OHSAS). Baví nás objavovať nové riešenia a nastavovať nové štandardy - tešiť tým nie len našich klientov, ale aj nás samotných.

Spoločnosť Avris Consulting sa zameriava na zákazníka

Potreby zákazníka sú nadradené ostatným potrebám a systémy, ktoré implementujeme, prispôsobujeme spoločnosti, nie spoločnosť systémom. Týmto sa riadime od nášho vzniku a ani po viac ako 10 rokoch na tom netreba nič meniť. Či už ide o nastavenie operačných štandardov alebo vytvorenie zákazkového softvéru. Vždy individuálne zvážime históriu, nastavenie, názor zákazníka, prejdeme si možnosti a tie najvhodnejšie predstavíme zákazníkovi. A čo nasleduje? Výborne odvedená práca - projekt, ktorý zákazníkovi prináša benefity.